Firmamız Eresin Enerji uzun yıllardır edindiği tecrübelerle enerji sektöründe sağlam bir yer edinmiştir. Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de yaptığı yatırımlarda güçlü yatırım ve proje ortaklarıyla çalışmış olması neticesinde sağlam ticari ilişkiler oluşturmuştur.

Edindiğimiz tecrübeler eşliğinde Avrupa’daki müşterilerimizin taleplerini karşılayarak, Türkiye’de kendini ispatlamış firmalarımızın Avrupa standartlarına uygun ürünlerini Avrupa’daki konumlara güvenle ihraç ediyor ve müşterilerimize sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Avrupa’daki müşterilerimizin projelerine nokta atışı ürünler ve belirtilen varış tarihlerine uygun olarak katkıda bulunuyoruz.

Elektrik enerjisi hayatımızın her alanında bulunduğu için bütün şebeke gerilimlerine uygun trafo istasyon merkezlerini müşterilerimize sunmaktayız. Bunun yanı sıra faaliyetlerimizin çok büyük bir kısmı yenilenebilir enerji ( Güneş enerjisi santralleri, rüzgâr enerjisi santralleri, biyogaz/biokütle enerjisi santralleri vb.) alanında bulunmaktadır. Ürünlerimiz IEC onaylı, Avrupa hatta tüm dünyada geçerliliği alınmış ve hâlihazırda kullanılan ürünlerdir.

Müşterilerimiz ile süreçleri daha doğru yönetebilmemiz için projelerin teknik detay ve çizimlerini bizimle paylaşmalarını isteriz. Bu sayede sipariş onaylanma aşaması için daha sağlıklı fiyat ve ürün grubu ortaya çıkarmış oluruz.