Türkiye üzerinde doğru konumlandırılmış yatırım ve proje süreçlerini başlatıyor, gerçekleştiriyor ve en sağlıklı şekilde işletilmesini sağlıyoruz. Gerek uzaktan denetim gerekse yerinde müdahale ile yatırım geri dönüşlerini kontrol altında tutuyoruz.

Bununla da yetinmeyip yatırımcılarımızın sürdürülebilir gezegen destekçileri olmasını sağlıyor ve karbon ayak izini minimuma indirerek karbon emisyon sertifikaları vasıtasıyla faydalı yatırımlarından ek kazanç yaratıyoruz.

Güneş Enerji Sistemleri

Eresin Enerji 2003 yılından bu yana, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile birlikte yaratıcı ve yenilikçi çözümlerden yararlanarak yenilenebilir enerji sektöründe finansman desteği sağlamaktadır. Güneş Enerjisi odaklı farklı tipteki çatı ve arazilere Yenilenebilir Enerji sistemleri kurulumu gerçekleştiren uzman bir enerji şirketidir.

Eresin Enerji fizibilite ve yatırım geri dönüş süresi hesaplama çalışmaları yaparak proje geliştirme, mühendislik, danışmanlık ve uygulama hizmetinin yanı sıra materyal ve donanım tedarikinde bulunarak yabancı ve Türk yatırımcılarına hizmet vermektedir.

Projenin fikir aşamasından devreye alınma aşamasına kadar tam denetimli santral kurulumu yapmaktadır. İşletme ve bakım hizmetlerini de bünyesinde barındıran firmamız müşterilerini, deneyimlerinden faydalandırarak hızlı çözümler üretmektedir. Eresin Enerji kendi yatırımı olan Güneş Enerji Santrallerini de her geçen gün artırarak yatırımcı kimliğini de devam ettirmektedir.